Serwis urządzeń przeciskowych i kompresorów.

Szanowni Państwo. Dbając o naszych klientów w zakresie szybkiego serwisu sprężarek, informujemy iż sprzęt nie zakupiony w naszej firmie nie będzie naprawiany od ręki.

SERWIS URZĄDZEŃ PRZECISKOWYCH

Większość napraw i przeglądów wykonywana jest „od ręki”. Istnieje możliwość wydania urządzenia zastępczego na czas naprawy.

 

W przypadku napraw gwarancyjnych samo wypożyczenie jest bezpłatne.

12-osobowa ekipa serwisu gwarantuje szybką obsługę urządzeń przeciskowych, które są w okresie gwarancyjnym. Ponadto serwis Hercu obecnie wykonuje rocznie ponad 2000 napraw pogwarancyjnych urządzeń przeciskowych własnej produkcji. Łatwo policzyć iż w naszej historii mieliśmy do czynienia z ponad 40 000 przypadków serwisowych. Daje to niepodważalne doświadczenie. Dlatego to ośmielamy stwierdzić iż nasz serwis jest jeden z najlepszych w Europie.

Przed wysłaniem urządzenia prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków wysyłki i terminu naprawy.
Uwaga! Prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia serwisowego i dołączenie do przesyłanego urządzenia.

SERWIS KOMPRESORÓW

Od 2006 roku nasz serwis kompresorów wykonał naprawy lub przeglądy ponad 4000 maszyn. Specjalizujemy się w markach CompAir, Atlas Copco, Ingersoll Rand (Doosan), Irmer Elze, Demag. Posiadamy do nich duży magazyn części zamiennych. Napraw dokonują 2 zespoły doświadczonych mechaników. 


Przed dostarczeniem kompresora prosimy o kontakt w celu uzgodnienia terminu i warunków naprawy. Prosimy również o wcześniejsze zgłaszanie zainteresowania urządzeniem zastępczym. W przypadku napraw gwarancyjnych wypożyczenie jest bezpłatne. Posiadamy na magazynie znaczy stan części do marek i typów sprężarek, które sprzedaliśmy.

 

Zdjęcia z 2011 roku

KIEROWNIK SERWISU KOMPRESORÓW
Włodzimierz Gawroński
 
Tel:
602 538 896
41 20 10 968
 
E-mail:
serwis@kompresory.net.pl
KIEROWNIK SERWISU URZĄDZEŃ PRZECISKOWYCH
Łukasz Wiatr
 
Tel:
604 517 169
41 20 10 968
 
E-mail:
serwis@kret.pl
Translate »